Víte, co Vás zachrání před slabomyslností? Velice málo. Malé množství jódu o ceně pěti centů ve Vaší štítné žláze.
Dale Carnegie

Regenirujte vlastní hormonální systém

Jód koncentrát

Objednat Jód koncentrát

Dnešní host

Vasilij Nikolajevič Melničenko

Náš dnešní host Vasilij Nikolajevič Melničenko je autorem unikátní technologie obohacování vodných roztoků biologicky aktivním jódem. Přednostmi tohoto produktu jsou stoprocentní stabilita při tepelném zpracování, vysoká biologická aktivita v malých dávkách a, což je nejdůležitější, nezávadnost.

Jsem rád, že dnes i občané České republiky mohou používat unikátní produkt JK, který se již úspěšně používá v mnoha státech s cílem odstranění deficitu jódu a spojených s ním zdravotních potíží.
Od roku 1989 se věnujeme rozpracování a uplatnění JK v různých odvětvích potravinářské výroby, zemědělství, živočišné výroby atd. Stávající výsledky použití JK přesvědčivě svědčí o jeho pozitivním vlivu na nejdůležitější – zdraví člověka, zdraví každého z nás, naších dětí, naších příbuzných a nám blízkých lidí.

Jsme velice vděční za podporu a pomoc při realizaci prvních kroků v České republice Ministerstvu zdravotnictví ČR a našemu obchodnímu partneru firmě J.M.M.INTERNATIONAL s.r.o.

Přeji všem hodně úspěchů a pevné zdraví.

S úctou,
V.N.Melničenko

Na foto V.N.Melničenko během setkání s Anatolijem Karpovem, ruským šachovým velmistrem, v současné době koordinátorem problému deficitu jódu při UNICEF pro střední a východní Evropu, státy SNS.