Víte, co Vás zachrání před slabomyslností? Velice málo. Malé množství jódu o ceně pěti centů ve Vaší štítné žláze.
Dale Carnegie

Regenirujte vlastní hormonální systém

Jód koncentrát

Objednat Jód koncentrát

Jód koncentrát. Jód a cukrovka

Na základě praktických zkušeností pro použití Jód koncentrátu (JK) zpracovatelé doporučují následující použití JK pro nemocné cukrovkou:
— pacienti s hyperfunkcí štítné žlázy,což se v praxi stává velice zřídka, tato doporučení používat nesmějí.
— pro všechny nemocné cukrovkou bez ohledu na vývojovou fázi nemoci je stanovena počáteční denní dávka JK 100µg, pro děti do 16 let – 50µg, která se potom postupně pod dohledem lékaře zvyšuje. Během tohoto období se provádí opakované kontroly hladiny cukru v krvi a v závislosti na výsledcích se stanovuje optimální dávka JK pro každého konkrétního nemocného.

Výrobci upozorňují, že poskytnutá doporučení platí pouze pro užívání biologicky aktivního jódu v podobě JK!

Současné užívání JK s tradičními léčivy:
— JK je slučitelný s užíváním léků;
— synergismus JK s většinou biologicky aktivních látek (léků) v praxi vede ke snížení jejich dávkování v rozmezí 30-50%, a v počátečním stádiu cukrovky může vést k úplnému vysazení léků.

Předávkování:
— na základě výzkumů, provedených v zahraničí, byla prokázána nemožnost předávkování organismu člověka biologicky aktivním jódem. Souvisí to i s tím, že se doporučuje užívat biologicky aktivní jód v podobě jodované vody, která zaručí vyloučení přebytečného jódu z organismu;
— nemožnost předávkování také zaručuje užití JK v množství, které nepřekročuje doporučenou denní dávku a tím pádem nepůsobí negativně na fungování organismu člověka.

Vedlejší účinky:
— během mnoha let užívání JK v různých státech nebyly negativní vedlejší účinky v důsledků užití JK pozorovány;
— biologicky aktivní jód zvyšuje účinky léčiv, což urychluje uzdravení pacientů.

Biologicky aktivní jód v podobě JK normalizuje imunitní soustavu člověka, čímž se zvyšuje jeho odolnost proti infekčním a jiným onemocněním.

Pro každého člověka je cílem užívání JÓD KONCENTRÁTU normalizace hladiny jódu v organismu a zároveň regenerace hormonálního systému.